Skip links

FAQ

W Duda-Barcik Clinic Twój komfort i czas jest wartością nadrzędną. Po umówieniu terminu konsultacji, zabiegu lub wizyty kontrolnej otrzymasz wiadomość sms z potwierdzeniem daty wizyty w klinice.

Na dzień przed wizytą otrzymasz sms’a z przypomnieniem o zaplanowanej wizycie i prośbą o jej potwierdzenie. Sms zwrotny musi zostać odesłany do nas do godz. 17:00 tego samego dnia. Brak potwierdzenia wizyty jest równoznaczny z jej odwołaniem. Zdajemy sobie sprawę, że Twoje plany mogą ulec zmianie. Takie rozwiązanie pozwala nam zaprosić na wizytę innego Pacjenta i skrócić w ten sposób jego czas oczekiwania na konsultacje lub zabieg.

Zalecenia po zabiegu wykonanym w naszej klinice zostaną załączone do wiadomości z podziękowaniem za wizytę, wysłanej na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Jeżeli będą one budziły Twoje wątpliwości lub pojawią się dodatkowe pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z recepcją Duda-Barcik Clinic. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Podkreślamy, że ścisłe stosowanie się do zaleceń pozabiegowych jest kluczowe w osiągnięciu właściwego efektu końcowego zabiegu wykonanego w Duda-Barcik Clinic.

Każdy z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy laseroterapii ma wstępnie zadeklarowany czas utrzymywania się jego efektów. Zostaniesz o tym poinformowany podczas konsultacji i wizyty zabiegowej.

Pamiętajmy jednak, że pracujemy z ludzkim organizmem. Jego indywidualne predyspozycje, prowadzony styl życia, kondycja ogólna, przyjmowane leki i suplementy- to wszystko może sprawić, że efekty zabiegów zrealizowanych w Duda-Barcik Clinic będą się utrzymywały krócej lub dłużej. Jednym z elementów wpływających na długość utrzymywania się rezultatów jest ściśle przestrzeganie zaleceń pozabiegowych.

Każda procedura zabiegowa w Duda-Barcik Clinic została opracowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i troską o komfort naszych Pacjentów.

Zabiegi są realizowane przez lekarzy w przypadku medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz specjalistów z długoletnim doświadczeniem w przypadki terapii laserowych.

Pracujemy wyłącznie na preparatach przebadanych medycznie i technologiach posiadających międzynarodową renomę.

W przypadku sytuacji niepożądanych Pacjent jest pod fachową opieką lekarza prowadzącego oraz personelu z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w medycynie.

Na chwilę obecną niestety nie przewidujemy ratalnego systemu regulowania należności za realizowane w Duda-Barcik Clinic zabiegi. Pracujemy nad wdrożeniem takiego rozwiązania. O jego uruchomieniu poinformujemy za pośrednictwa naszych profili w mediach społecznościowych.

Plan zabiegowy, opracowany indywidualnie dla każdego Pacjenta, umożliwia oszacowanie przyszłych kosztów leczenia w budżecie osobistym.

Wszystkie informacje o tym jak przygotować się do zabiegu znajdziesz na tej stronie www, w zakładce BLOG, we wpisie poświęconym temu wątkowi (przeczytaj tu).
Zapraszamy do lektury.

Temat przygotowań do konkretnego zabiegu zostanie również poruszony podczas konsultacji z lekarzem lub specjalistą Duda-Barcik Clinic.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, omów je z lekarzem lub specjalistą podczas konsultacji. Pamiętaj, że Twój komfort podczas zabiegu jest dla nas najważniejszy. Uważamy, że kompleksowa informacja o jego przebiegu, umożliwi Tobie możliwie spokojne przebrnięcie przez proces zabiegowy i zminimalizowanie związanego z nim stresu.

telefon +48 797 968 668