Skip links

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej we Wrocławiu

Filozofia piękna Duda-Barcik Clinic

Dbałość o wizerunek zewnętrzny jest elementem holistycznego podejścia do Pacjenta. Medycyna estetyczna, terapia laserowa i chirurgia plastyczna mają podkreślać indywidualną urodę Pacjenta i wspierać go na drodze do lepszego samopoczucia, samoakceptacji i budowania poczucia własnej wartości. Proponowane przez nas zabiegi są dostosowane do potrzeb i możliwości organizmu. Uwzględniają również jego ograniczenia wynikające np. z przebytych schorzeń. Celem indywidualnego planu leczenia jest wzmacnianie i przedłużanie naturalnych rezerw młodości Pacjenta oraz złagodzenie i spowolnienie naturalnych procesów starzenia się. Naszym założeniem przy realizacji zabiegów jest zminimalizowanie inwazyjności procedury i okresu rekonwalescencji. Chirurg plastyczny sięga po skalpel w ostateczności, gdy kończą się możliwości medycyny estetycznej i laseroterapii.

Medycyna estetyczna

Celem zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest podkreślenie indywidualnych rysów twarzy Pacjenta, przywrócenie twarzy proporcji właściwych dla wieku młodzieńczego, a skórze sprężystości, gęstości i odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Specjalizujemy się terapiach medycyny estetycznej, których celem jest:

Wszystkie zabiegi są realizowane w oparciu o plan leczenia przygotowany indywidualnie dla każdego Pacjenta w odpowiedzi na jego potrzeby i oczekiwania. W każdym przypadku dążymy do przywrócenia właściwych proporcji twarzy, usunięcia defektów skóry, złagodzenia widocznych oznak procesów starzenia się. Naszą wizytówką są eleganckie, subtlene metamorfozy i naturalne efekty zrealizowanych zabiegów.

Terapia laserowa

Terapie laserowe wspomagają naturalne rezerwy młodości Pacjenta i nieodłącznie towarzyszą zabiegom medycyny estetycznej. Przy pomocy technologii laserowych realizujemy skutecznie usuwanie blizn potrądzikowych i powypadkowych, zamykamy naczynka i redukujemy rumień. Popularnym zabiegiem jest również depilacja laserowa, fotoodmładzanie, lifting twarzy, radiofrekwencję mikroigłową czy lifting termiczny.

Chirurgia plastyczna

Propozycja włączenia skalpela do leczenia Pacjenta jest oferowana gdy kończą się możliwości leczenia małoinwazyjnego tj. z wykorzystaniem osiągnięc medycyny estetycznej i laseroterapii. Proponowana operacja, jej przebieg i okres rekonwalescencji są dokładnie omawiane z Pacjentem podczas konsultacji przedoperacyjnej.

W ofercie Duda-Barcik Clinic znajdują się następujące operacje chirurgii plastycznej:

telefon +48 797 968 668