Skip links

Filozofia

Witaj w Duda-Barcik Clinic


W miejscu, w którym spotkasz optymalną wersję siebie.

W centrum naszej uwagi jesteś Ty i Twoje oczekiwania względem swojego wizerunku. Indywidualnie dobrane zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej podkreślą Twoje atuty, poprawią kondycję skóry, usuną niedoskonałości ciała. Naszą wizytówką są eleganckie, subtelne metamorfozy w granicach wyznaczonych przez naturę.

W Duda- Barcik Clinic pracujemy na produktach i technologiach najnowszej generacji oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Od naszego zespołu wymagamy ciągłego dążenia do doskonałości, aktualizacji posiadanej wiedzy i znajomości bieżących trendów. Inspirację i wzorce działania czerpiemy od światowej klasy autorytetów.

Ja i mój zespół hołdujemy przekonaniu, że uniwersalny standard piękna nie istnieje. Wierzymy jednak, że poprzez usunięcie defektów wyglądu zewnętrznego, pomagamy Pacjentom maksymalnie zbliżyć się do indywidualnego wyobrażenia o ideale, poprawiamy ich komfort życia oraz pomagamy odzyskać pewność siebie w relacjach z otoczeniem zewnętrznym.

Czujemy się wyróżnieni, że swoją podróż po piękno i lepsze samopoczucie rozpoczynasz z Duda-Barcik Clinic. W imieniu mojego zespołu dziękuję za zaufanie.

dr Łukasz Duda-Barcik

MD Codes


U podstaw filozofii MD Codes, zgodnie z którą pracuję, leży holistyczne podejście do koncepcji piękna. Celem zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest kompleksowe odmłodzenie wyglądu Pacjenta i przywrócenie jego twarzy młodzieńczych proporcji.

Zrealizowany zabieg nie ogranicza się do jednego obszaru czy usunięcia konkretnej zmarszczki. Polega na kompleksowej analizie problemów w obszarze twarzy i przyjęcia procedury zabiegowej zgodnej z indywidualną anatomią Pacjenta.

Dr Maurico de Maio, autor filozofii i światowej sławy chirurg plastyczny, zdefiniował na twarzy szereg punktów zgodnych z jej architekturą. Działanie w ich obszarze przy pomocy odpowiednio dobranych produktów pozwala przywrócić twarzy właściwe proporcje, osiągnąć efekt ogólnego odmłodzenia i liftingu. Właśnie takie podejście gwarantuje naturalny efekt końcowy zabiegów wykonanych w Duda-Barcik Clinic.

telefon +48 797 968 668