Skip links

Optymalna wersja Ciebie w okolicach 35 roku życia

Czy wiesz jak może wyglądać optymalna wersja Ciebie w okolicach 35 roku życia?

Zapraszamy do zapoznania się z receptą na piękno autorstwa specjalistów Duda-Barcik Clinic.

W okolicach 35 roku życia na naszej twarzy pojawiają się pierwsze, widoczne oznaki naturalnych procesów starzenia się skóry. Nasz wiek najszybciej zdradzają delikatne okolice oczu i ust. Zaburzone zostają proporcje tzw. trójkąta młodości na twarzy. Owal i kontur żuchwy staje się coraz mniej zdefiniowany. Bardzo często utrata objętości ma miejsce również w obszarze czerwieni wargowej. Skóra twarzy, szyi i dekoltu wymaga intensywniejszej rewitalizacji i zabiegów, które pozwolą utrzymać ją w dobrej formie przez następne lata oraz spowolnić procesy jej starzenia się.

W zależności od indywidualnych potrzeb Pacjentkom w tym wieku proponujemy plan zabiegowy oparty na przedstawionych niżej zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

Botox pomaga nam się rozprawić ze zmarszczkami poprzecznymi czoła i międzybrwiowymi (tzw. lwia zmarszczka). Jest również skuteczną metodą usunięcia pojawiających się w okolicach oczu i dodających nam lat kurzych łapek. Niektóre osoby, ze względu na mimikę twarzy, posiadają również predyspozycje do tzw. zmarszczek króliczych o tworzących się na nosie.

Wolumetria pozwoli nam przywrócić właściwe proporcje trójkąta twarzy – podnieść opadające policzki, przywrócić utraconą objętość zapadniętym skroniom, zdefiniować kontur twarzy w tym żuchwy,  podkreślić kości jarzmowe i zniwelować dolinę łez.  Po zabiegu wolumetrii twarz będzie wyglądała na wypoczęta i młodą, a zmarszczki i bruzdy zostaną wypełnione.

Uzupełnieniem wolumetrii są działania w obszarze konturowania linii żuchwy i brody.  Efektem konturowania w tych obszarach jest uwydatnienie linii żuchwy, brody i wydłużenie linii samej brody.

Ten zabieg jest przysłowiową „kropką nad i” w zabiegach ukierunkowanych na  przywrócenie właściwych proporcji całej twarzy, poprawy jej konturu i dążenia do symetrii.

Modelowanie ust jest po botoksie i wolumetrii jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Podkreślamy, że ich powiększenie nie zawsze jest głównym efektem docelowym, który chcemy osiągnąć. W okolicach 35 roku życia pracujemy głównie nad poprawieniem kształtu i konturu ust wraz z podkreśleniem łuku kupidyna oraz podniesieniem ich kącików. Dążymy również do wyrównania ewentualnych asymetrii.

Około 35 roku życia skupiamy się mocno na utrzymaniu gęstości i jędrności skóry. W ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej zapraszany Pacjentki do rozważenia zabiegów mezoterapii igłowej i iniekcji osoczem bogatopłytkowym. Mezoterapia igłowa to popularny zabieg, która poprawia gęstość i elastyczność skóry, wpływa na jej rozświetlenie i nawilżenie. Osocze bogatopłytkowe znacząco poprawia strukturę skóry i ją regeneruje. Oba zaproponowane zabiegi należy wykonać w ramach zaleconych serii.

Do powyższych proponujemy włączyć najnowszy zabieg w ofercie naszej kliniki. W przeciwieństwie do wypełniaczy jest on stymulatorem naturalnych procesów regeneracji tkanek. Zabieg napina, nawilża i wygładza skórę. Sprzyja również podkreśleniu konturu twarzy.

Uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej są terapie laserowe:

  • lifting ultradźwiękowy, który rozprawi się z opadającymi łukami brwi i owalem twarzy, zniweluje podwójny podbródek oraz przywróci skórze sprężystość,
  • multipolarna fala radiowa, która usunie cienie pod oczami i drobne zmarszczki wokół oczu, rozświetli i odświeży poszarzała skórę.

Nieocenionym sprzymierzeńcem w walce o doskonałą skórę jest LASER FRAKCYJNY eCO2. Rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, ziemista cera, wiotkość i brak sprężystości – to przykładowe problemy, z którymi upora się ta terapia.

W Duda-Barcik Clinic hołdujemy przekonaniu, że nie ma uniwersalnego standardu piękna. Analogicznie jest z receptą na doskonały wygląd. Każdy Pacjent naszej Kliniki jest równie indywidualny jak potrzeby, z którymi się do nas zgłasza. Po konsultacji z naszymi specjalistami przygotowany zostanie indywidualny plan zabiegów dedykowany stricte Twoim potrzebom.

Zapraszamy na konsultacje do Duda-Barcik Clinic.

telefon +48 797 968 668