Skip links

Rozważasz operację piersi? Rozważ poniższe kwestie. 

Rozważasz operację piersi? Rozważ poniższe kwestie. 

Jeżeli rozważasz operację piersi (np. powiększanie piersi implantami czy redukcja piersi), pamiętaj o uwzględnieniu poniższych kwestii.

Zadbaj o kondycję organizmu. 
Kwalifikacja do zabiegu odbywa się w oparciu o wyniki szczegółowych badań kontrolnych. Informacja o zakresie badań zostanie Tobie przekazania podczas konsultacji chirurgicznych we Wrocławiu. 

Rzetelnie poinformuj lekarza o wszystkich problemach zdrowotnych. Operacja piersi to inwazyjna procedura. Twoje bezpieczeństwo podczas operacji i okresu rekonwalescencji jest najważniejsze!

Przyjdź przygotowana na konsultacje chirurgiczne kwalifikujące do operacji.

  1. Dokładnie przemyśl jakie masz oczekiwania względem wielkości i kształtu nowego biustu.Twoja decyzja nie sprowadza się do prostego wyboru typu powiększanie piersi implantami czy redukcja piersi. Uwzględnij takie kwestie jak np. symetryzacja piersi. 
  2. Czy zależy Tobie na efekcie imitującym naturalne piersi? Może oczekujesz bardziej zdefiniowanego kształtu? Chirurg plastyczny Duda-Barcik Clinic zaproponuje rozwiązanie czy implant, które będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. 
  3. Zapisz z wyprzedzeniem wszystkie pytania, które chcesz zadać chirurgowi. 

Pamiętaj, że kluczem do właściwego efektu operacji piersi jest przede wszystkim budowa Twojego ciała i zachowanie właściwych proporcji sylwetki. 

Zapraszamy na konsultacje chirurgiczne do Duda-Barcik Clinic we Wrocławiu. 

telefon +48 797 968 668